Semináře on-line

Zde najdete podrobné video návody, které vám usnadní soužití s vaším psem, ať už jde o komunikaci a pochopení jeho řeči těla, praktické návody na výcvik poslušnosti, zdravovědy a první pomoci atd.

Sekce bude průběžně doplňována o další videa a další témata.

 

KURZ PSÍ ŘEČI

Na tomto video semináři se dozvíte jaké jsou rozdíly mezi lidskou a psí komunikací, jak to chodí ve smečce, jak pes komunikuje očima, ušima, tlamou, ocasem, jaké používá komunikační strategie na ostatní psy a na lidi a mnoha dalšího. A především si řekneme co to pro nás znamená v praxi. Vše si velmi srozumitelnou formou ukážeme na konkrétních příkladech, fotkách a videích. Kurz by vás tak měl připravit na různé situace na procházkách, kde potkáváte jak známé, tak cizí psy a celkově vám usnadnit výchovu a výcvik. První díl je pro vás ke shlédnutí zdarma. Na další díly je nutné se přihlásit.

KURZ VÝCVIK A SOCIALIZACE

 

On-line kurz o 7 lekcích (přibližná délka jedné lekce 60 min), který vás provede zásadami správného výcviku a socializace. Obsahuje praktické rady jak na výcvik, informace o psí komunikaci, více než 30 videí s podrobnými návody jak cvičit povely, trénovat pozornost, pracovat s vodítkem, atd.

První díl je pro vás ke shlédnutí zdarma. Na celý kurz je nutné se přihlásit.

 

KURZ PRVNÍ POMOCI – PŘIPRAVUJEME